![](http://www.m-securitynews.ro/wp-content/uploads/2018/05/100_5625.jpg)
DOI PERFORMERI
![](http://www.m-securitynews.ro/wp-content/uploads/2018/05/100_5625.jpg)
La Kandahar, unul dintre cele mai fierbinţi puncte de pe Glob, alături de doi performeri ai Armatei României: lt. col. Ene Toni, un maestru desăvîrşit al relaţiilor publice, şi plt. adj. Princ. Florea Sas, consilier al şefului SMG pentru problemele maiştrilor militari şi subofiţerilor. Profesionişti excepţionali, camarazi de poveste. O poveste frumoasă, o istorie vie scrisă şi de ei, veterani ai teatrelor de operaţii. Onoare şi Respect!